Panama 1000 g

669 Kč
Skladem

Chuť oříšků a hořké čokolády.

 

Kyselost: nízká

Hořkost: vysoká

Tělo: plné

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země: Panama

Farma: Casa Ruíz

Lokalita: Boquete, provincie Chiriquí

Zpracování: Fully Washed - promytá

Odrůda: více odrůd

Nadmořská výška: 1 450 m

Stupeň pražení: tmavý

Příprava: espresso, moka

O Panamě:

Rodina Ruizových se věnuje již téměř 100 let pěstování a zpracování jedněch z nejlepších káv v Panamě. O rodinný podnik se dnes starají sestra s bratrem Maria a Plinio  Ruizovi. Věnují se zejména pěstování tradičních odrůd kávy ve stínu stromů ve vysokých nadmořských výškách lokality Boquete.

Kdysi malá rodinná farma v Boquete, je dnes podnik, který kávu nejen pěstuje, ale také si ji sám zpracovává, balí a také praží některé z nejlepších káv na světě. Café Ruiz má ve světě kávy vynikající pověst a je dobře znám zejména pro svou kvalitu a přístupu a snaze o zachování čistého a zdravého přírodního prostředí pro budoucí generace.
 
Sklizeň a zpracování
Snahou Casa Ruiz je trvale dodávat kávu nejvyšší kvality. Sklizeň tak probíhá specifických kvalitativních parametrů. Sbírají se pouze nejzralejší červené kávové třešně, které se poté zpracovávají podle nadmořské výšky, odrůdy, velikosti a kvality zrn.
Každá zpracovaná várka kávy je poté označena a uskladněna. Díky moderním technologiím šetrným k životnímu prostředí a zavedeném systému řízení kvality ISO jsou na farmě Casa Ruiz schopna poskytovat nejkvalitnější aromatické kávy v Panamě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva z celého světa
Hmotnost: 1000 g
Kyselost: nízká
Hořkost: vysoká
espresso: espresso
moka: moka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.